Paragraph Lineage (1.1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: File
es: Archivo

en: Link
es: Enlace

en: Preview
es: Vista previa

en: Configuration
es: Configuración

en: Features
es: Características

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Bundle
es: Paquete
