Paragraph Lineage (1.1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Type
fa: نوع

en: File
fa: فایل

en: Link
fa: پیوند

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته
