Paragraph Lineage (1.1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Bundle
fi: Paketti
