Paragraph Lineage (1.1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Link
fr: Lien

en: Preview
fr: Aperçu

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Bundle
fr: Type
