Paragraph Lineage (1.1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: File
gl: Ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Preview
gl: Vista previa

en: Configuration
gl: Configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete

en: Default Theme
gl: Tema Predeterminado
