Paragraph Lineage (1.1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: Link
he: קישור

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה
