Paragraph Lineage (1.1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: File
hi: फ़ाइल

en: Link
hi: कड़ी

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Bundle
hi: पोटली
