Paragraph Lineage (1.1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Preview
hr: Pregled

en: Configuration
hr: Postavke

en: Features
hr: Značajke

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
