Paragraph Lineage (1.1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Preview
it: Anteprima

en: Configuration
it: Configurazione

en: Features
it: Funzionalità

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Lineage
it: Precedente colturale
