Paragraph Lineage (1.1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Features
lt: Savybės

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas
