Paragraph Lineage (1.1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Bundle
nl: Bundel

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
