Paragraph Lineage (1.1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Type
pl: Typ

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Preview
pl: Podgląd

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Paragraphs
pl: Akapity
