Paragraph Lineage (1.1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: File
pt: Arquivo

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Bundle
pt: Pacote

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Lineage
pt: Linhagem
