Paragraph Lineage (1.1.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Type
ru: Тип

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Ссылка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Features
ru: Особенности

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Bundle
ru: Набор

en: Paragraphs
ru: Параграфы
