Paragraph Lineage (1.1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
