Paragraph Lineage (1.1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Type
tr: Tip

en: File
tr: Dosya

en: Link
tr: Bağlantı

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
