Paragraph Lineage (1.1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: File
hu: Fájl

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Features
hu: Jellemzők

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Bundle
hu: Mezőköteg
