Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: content
bg: съдържание

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Right
bg: Дясно
