Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: content
eo: enhavo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra
