Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: content
hu: tartalom

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Text
hu: Szöveg

en: Custom
hu: Egyéni

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Headline
hu: Címsor

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás
