Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: content
jv: kontén

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
