Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: content
mn: агуулга

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
