Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: content
sv: innehåll

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Custom
sv: Anpassad

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Headline
sv: Rubrik

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
