Paragraph Types (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Custom
sv: Anpassad

en: Counter
sv: Räknare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om
