Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: content
da: indhold

en: Image
da: Billede

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Headline
da: Overskrift

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om
