Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: content
it: contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Text
it: Testo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Paragraphs
it: Paragrafi
