Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Text
fa: متن

en: Custom
fa: سفارشی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Paragraph
fa: فقره

en: About
fa: درباره
