Paragraph Types (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Header
ru: Шапка

en: Custom
ru: Собственная

en: Counter
ru: Счётчик

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: About
ru: Информация
