Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Permissions
cy: Hawliau
