Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Preview
da: Gennemse

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Configure
da: Konfigurér

en: Untitled
da: Uden titel

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Content Type
da: Indholdstype

en: About
da: Om

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Uses
da: Bruger

en: No alias
da: Intet alias

en: Cache lifetime in seconds
da: Cache-levetid i sekunder

en: Path Alias
da: Sti alias
