Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Actions
eo: Agoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu

en: Configure
eo: Agordu

en: Permissions
eo: Permesoj
