Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: View
fil: Tingnan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
