Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Actions
hr: Akcije

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Preview
hr: Pregled

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: No alias
hr: Nema nadimka
