Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Untitled
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲದ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Unused
kn: ಬಳಸದೇ ಉಳಿದ
