Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах
