Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Icon
pt: Ícone

en: View
pt: Mostrar

en: Configure
pt: Configurar

en: Untitled
pt: Sem título

en: Permissions
pt: Permissões

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: No alias
pt: Nenhum caminho alternativo
