Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Actions
ru: Действия

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Icon
ru: Иконка

en: View
ru: Просмотр

en: Configure
ru: Настроить

en: Untitled
ru: Без заголовка

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Content Type
ru: Тип материала

en: About
ru: Информация

en: Field Name
ru: Название поля

en: Uses
ru: Использование

en: No alias
ru: Синоним не задан
