Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
