Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Edit
sr: Измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Content Type
sr: Тип садржаја
