Paragraph Usage Dashboard (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Actions
tr: Eylemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Icon
tr: Simge

en: View
tr: Görüntüle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Untitled
tr: Başlıksız

en: Permissions
tr: İzinler

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: No alias
tr: Takma ad yok.
