Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Actions
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Preview
cs: Náhled

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: No alias
cs: Žádný alias
