Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
