Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Icon
hi: चिन्ह

en: View
hi: देखें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
