Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: None
id: Tiada

en: Preview
id: Pratinjau

en: Icon
id: Ikon

en: View
id: Lihat

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: No alias
id: Tidak ada alias
