Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Actions
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Preview
ja: プレビュー

en: Icon
ja: アイコン

en: View
ja: ビュー

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: About
ja: アバウト

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Uses
ja: 機能

en: No alias
ja: エイリアスなし
