Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Preview
ms: Pratonton

en: Icon
ms: Ikon

en: View
ms: Pandangan

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: No alias
ms: Tiada alias
