Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
