Paragraph Usage Dashboard (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: View
th: ดู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: No alias
th: ไม่มีนามแฝง
