Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen
