Paragraph Usage Dashboard (1.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Uses
hy: Օգտագործում
